BioStar 2 – це безпекова інтегрована веб-платформа, яка забезпечує комплексну функціональність систем контролю доступу, обліку робочого часу, управління відвідувачами та ведення відео-журналів подій. Вона шифрує всі доступні персональні дані та підтримує SDK і веб-API для інтеграції BioStar 2 зі стороннім програмним забезпеченням. Крім того, користувачі можуть віддалено керувати платформою BioStar 2 за допомогою мобільного додатку BioStar 2 Mobile. Платформа Suprema BioStar 2 і пристрої контролю доступу сертифіковані ISO щодо заходів захисту даних і відповідають вимогам GDPR і CCPA, виконуючи всі 26 стандартів управління захистом даних, 114 вимог управління захистом даних та 18 вимог до управління персональними даними. Вся особиста інформація, що зберігається в продуктах Suprema, включаючи біометричні дані, шифрується алгоритмом AES, ключі шифрування зберігаються в криптографічних мікросхемах (SecureElement), а шляхи доступу до них надійно заблоковані.
BioStar 2 Швидкий огляд-6

Управління відвідувачами

Модуль управління відвідувачами дозволяє стороннім відвідувачам вашої організації подавати заявки на тимчасову перепустку та отримувати схвалення. Модуль управління відвідувачами використовується для налаштування зон, доступних для відвідування.

BioStar 2 Швидкий огляд-1

Гнучка архітектура системи

Система гнучкої архітектури розроблена для підтримки як централізованих, так і розподілених систем, забезпечуючи оптимальне рішення для будь-яких проектів.

BioStar 2 Швидкий огляд-2

Оптимальне рішення для контролю доступу

BioStar 2 забезпечує підтримку цілого ряду функцій контролю доступу, таких як контроль дверей, ліфтів і зон, графічні карти, автономне зберігання журналів подій та автосинхронізація з сервером, журнали відео та зображень, а також журнал аудиту.

BioStar 2 Швидкий огляд-3

Гнучке рішення для обліку робочого часу

Модуль обліку робочого часу пропонує 100% конфігурованість, пропонуючи різні правила, персоналізовані звіти про час і відвідування, календарний перегляд табеля обліку робочого часу, а також можливість встановлення фіксованих, гнучких або плаваючих змін.

BioStar 2 Швидкий огляд-9

Відеожурнал подій

Відеожурнал дозволяє моніторинг та зберігає записи будь-яких подій, що відбуваються біля дверей за допомогою NVR та IP-камер сторонніх виробників.

BioStar 2 Швидкий огляд-7

Мобільний доступ

Мобільний доступ підтримується завдяки використанню мобільної картки доступу, що дозволяє користувачам отримувати доступ до дверей або об'єктів, використовуючи свій смартфон як обліковий запис.

BioStar 2 Швидкий огляд-4

Віддалений контроль

BioStar2 Mobile дозволяє реєструвати нових користувачів, керувати дверима, отримувати алерти тривожних подій в режимі реального часу.

BioStar 2 Швидкий огляд-5

Готовність до інтеграцій

Підтримка системної інтеграції включає інтеграцію платформи на основі RESTful Web API та інтеграцію обладнання на основі SDK (BioStar 2 API, BioStar 2 Device SDK, Suprema G-SDK).

BioStar 2 Швидкий огляд-8

Кібербезпека

BioStar 2 надає пріоритет кібербезпеці, шифруючи всі доступні дані, які можуть бути пов'язані з особою, включаючи персональні дані, що використовуються для аутентифікації, такі як паролі, шаблони відбитків пальців і шаблони обличчя. Крім того, BioStar 2 сертифікований за стандартами ISO 27001 та ISO 27701 і оснащений системами управління інформаційною безпекою та конфіденційністю.

Модулі платформи BioStar 2

Контроль доступу

BioStar 2 - Centralized System

Централізована система

Централізована система

BioStar 2-Distributed System-1

Розподілена система

Розподілена система

Облік робочого часу

BioStar 2 TA

Облік робочого часу

Облік робочого часу

Мобільний доступ

Мобільний доступ

Мобільний доступ

Мобільний доступ