Патч Suprema Airfob Patch призначений для того, щоб зробити будь-які існуючі зчитувачі RFID смарт-карток сумісними зі смартфонами у якості карти доступу. Airfob Patch працює шляхом перетворення BLE-сигналів у радіочастотні, забезпечуючи безперебійний зв’язок між мобільними пристроями та радіочастотними зчитувачами карток сторонніх виробників.

Перетворює смартфон на карту RFID системи контролю доступу

Патч Suprema Airfob Patch полегшує зв'язок між зчитувачами карток і картами мобільного доступу, перетворюючи сигнали Bluetooth на радіочастотні сигнали карток. Таке перетворення забезпечує сумісність з мобільними картами доступу на Android та iOS.

airfob-patch-6

Не потребує живлення

Suprema Airfob Patch працює без батареї, використовуючи енергію, отриману від радіочастотних сигналів, що передаються зчитувачем карток.

Легко використовувати в місцях, де використовується RF-карта

Suprema Airfob Patch - це простий у використанні пристрій, який зручно застосовувати в місцях, де зазвичай використовуються радіочастотні картки. Завдяки клейкій основі, накладний пристрій можна легко встановити без прокладання кабелів в один рух. Його можна використовувати для різних цілей, таких як двері, турнікети, доступ до копіювального апарату або доступ до ПК.