Вбудовуваний модуль розпізнавання обличчя

Suprema Q-Face Pro

Серія OEM-модулів Q-Face пропонує автономні системи розпізнавання облич, які ідеально підходять для вбудованих систем Edge AI, де першокласна безконтактна біометрична безпека має першорядне значення. Ці модулі спеціально розроблені для виробників і системних інтеграторів, які цінують безпечні, надійні і високопродуктивні системи розпізнавання облич, які є екологічно чистими, легко інтегруються і мають гнучкий форм-фактор.

Флагманом серії Q-Face є модель Q-Face Pro. Він може похвалитися повним, високопродуктивним рішенням для розпізнавання облич, а також розпізнаванням QR-кодів. Модуль використовує перевірені в галузі алгоритми розпізнавання обличчя з підтримкою штучного інтелекту, забезпечуючи безпеку та захист даних користувача завдяки спеціальному захищеному елементу. Модуль Q-Face Pro також відомий своєю неперевершеною апаратною надійністю.

Зручні для розробників інструменти інтеграції, включаючи необхідні документи, SDK та онлайн-канал технічної підтримки, роблять інтеграцію модуля Q-Face Pro швидкою та безпроблемною.

Як працює Q-Face Pro

Швидке та розумне розпізнавання обличчя

Алгоритм ШІ (штучного інтелекту), оптимізований для NPU (нейронного процесора), пропонує найвищі стандарти розпізнавання облич. Відрізняється точністю та швидкістю розпізнавання. Спільний протокол із модулями відбитку SFM Suprema (мультимодальний). Технологія Fusion Matching (IR+RGB).

Сумісний з варіаціями обличчя

Ви можете використовувати маски, окуляри, головні убори, різні зачіски, оскільки цей модуль здатний асоціювати це з образом особи, яку потрібно ідентифікувати.

Захист від підробок

Модуль Q-Face Pro здатний виявляти підроблені обличчя, зображення та фотографії, щоб запобігти спуфінгу.

Розпізнавання обличчя під час руху та в людних місцях

Точне та швидке розпізнавання рухомих облич у місцях з інтенсивним рухом людей. Відстань для зчитування від 0,5 до 1,3 метра без необхідності зупинятися перед обладнанням.

Безпека даних користувача

Алгоритм AES256 перевірений NIST FIPS197 США. Алгоритм обміну ключами ED25519 для захисту конфіденційності та біометричних даних. З інтегрованим елементом безпеки (SE), який зберігає ключ шифрування для запобігання кібератакам.

SDK для розробників

Це набір API для взаємодії з модулем. На додаток до простих функцій інкапсуляції протоколу пакетів, він також надає API високого рівня для керування базами даних шаблонів облич та безліч інших функцій. Використовуючи SDK, інтегратори зможуть швидко писати програми, не знаючи тонкощів пакетного протоколу.

QR-код із Q-Face Pro

Дозволяє ідентифікацію за допомогою QR-коду.