Suprema FaceLite – це високоефективний біометричний термінал, який пропонує широкий функціонал у найкомпактнішому дизайні. Оснащений передовою біометричною технологією розпізнавання облич Suprema, FaceLite забезпечує неперевершену точність, швидкість і безпеку розпізнавання. Завдяки запатентованій оптичній технології Suprema, FaceLite працює при освітленості до 25 000 лк, забезпечуючи надійну роботу в будь-яких умовах освітлення. Незважаючи на компактний і ергономічний дизайн, FaceLite пропонує виняткову продуктивність і зручність у використанні для систем контролю доступу та обліку робочого часу, як малих, так і великих. До того ж, у разі збою з’єднання з сервером, FaceLite зберігає автономно до 5 000 000 текстових логів подій. Після відновлення з’єднання автосинхронізація відбувається в автоматичному режимі.

Ваш смартфон - це ключ доступу

Функція Suprema Mobile Access дозволяє користувачам використовувати свій смартфон як ключ для доступу, забезпечуючи безпечний зв'язок за допомогою технології Bluetooth Low Energy (BLE) або Near Field Communication (NFC). Для пристроїв Android зв'язок здійснюється за допомогою BLE і HCE (Host Card Emulation) NFC, яка використовує алгоритм шифрування AES для захисту передачі даних. Варто зазначити, що не всі смартфони Android підтримують HCE, тому рекомендується перевіряти специфікацію телефону. Для пристроїв на iOS зв'язок здійснюється через BLE, який також використовує алгоритм шифрування AES для захисту даних.

Будь-які формати FRID

Завдяки двочастотній технології RFID, FaceLite може підтримувати різні стандарти RFID-карт за допомогою одного пристрою, наприклад, 125 кГц EM, 13,56 МГц MIFARE, MIFARE Plus, DESFire/EV1, FeliCa, NFC і 2,4 ГГц BLE.

Посилена безпека та конфіденційність

Технології захисту від підробок обличчя

Інтеграція сучасних смарт- і мобільних карток

Шифрування шаблонів облич за допомогою AES-256