XPass S2 – це зчитувач-контролер карток доступу, що використовується у системах контролю доступу та легко інтегрує важливі функції традиційних систем. Завдяки своєму витонченому, ультратонкому дизайну, XPass S2 слугує основним компонентом розподіленої IP-системи контролю доступу Suprema. XPass S2 розроблений для роботи в широкому діапазоні температур і здатний зчитувати різні формати карт доступу, що робить його відмінним рішенням для суворих погодних умов.

Багато форматів карток доступу

XPass S2 може похвалитися вдосконаленим багатофункціональним зчитувачем смарт-карт, що дозволяє йому підтримувати широкий спектр форматів, включаючи Mifare, DesFire, ISO14443A, ISO15693 і Felica. Ця інноваційна функція забезпечує підвищену універсальність і гнучкість для користувачів XPass S2.

Ультратонкий корпус та мінімалістичний дизайн

Мінімалістичний дизайн і ультратонкий корпус XPass S2, товщиною всього 11,4 мм, створює елегантний і сучасний вигляд при встановленні. Пристрій спеціально розроблений для встановлення в стандартний монтажний гангбокс США/ЄС/Азії, що забезпечує просту і зручну установку.

Пило- та вологонепроникність

XPass S2 має пило- та водонепроникну конструкцію зі ступенем захисту IP65. Це означає, що він ефективно захищений від проникнення вологи, пилу або рідини. Захисна інженерія Suprema гарантує, що XPass S2 залишатиметься надійним і працездатним у будь-якому середовищі.

Адаптивний температурний контроль

Впровадження адаптивного контролю температури дозволяє XPass S2 ефективно функціонувати як в екстремально спекотних, так і в холодних умовах, з робочим діапазоном температур від -35°C до 65°C.