Відкрийте новий рівень контролю доступу з BioStation 3. Цей надсучасний біометричний термінал встановлює новий стандарт безпеки, пропонуючи організаціям будь-якого розміру безпрецедентний рівень зручності та захисту. Незважаючи на свій компактний розмір, BioStation 3 може похвалитися широким спектром розширених функцій, що робить його ідеальним рішенням для корпоративних систем контролю доступу та обліку робочого часу. До того ж, у разі збою з’єднання з сервером, BioStation 3 зберігає автономно до 5 000 000 текстових логів подій і до 50 000 логів зображень. Після відновлення з’єднання автосинхронізація відбувається в автоматичному режимі.
Насолоджуйтесь зручністю безконтактних методів доступу з BioStation 3, який пропонує безліч варіантів облікових даних на вибір. Виберіть метод автентифікації, який найкраще відповідає вашим потребам, і скористайтеся перевагами постпандемічної сумісності для посилення заходів безпеки.

Ідеально підходить для будь-яких дверей, будь-якого бізнесу

Термінал контролю доступу BioStation 3 - відмінний вибір для підприємств будь-якого розміру, оскільки його легко встановлювати і масштабувати в будь-якому середовищі. Цей термінал на 47% менший за попередній бестселер Suprema - FaceStation F2, але має більше можливостей.

  • Швидке встановлення. POE+ дозволяє підключитися до Інтернету та джерела живлення за допомогою одного дроту
  • Менше кабелів. Wi-Fi забезпечує бездротове підключення до Інтернету для зв'язку з BioStar 2
  • Простота підключення. Спеціальний USB-хост, підключений до слоту SIM-карти, RS232 тощо, допомагає спростити підключення нових додаткових функцій
BioStation 3 може похвалитися швидким та інтелектуальним штучним інтелектом, оптимізованим для розпізнавання облич. Завдяки алгоритму ШІ, оптимізованому для NPU, термінал встановлює високу планку швидкості та точності розпізнавання облич.
Точне та швидке розпізнавання рухомих облич для систем контролю доступу із високим трафіком.
Використовує динамічні шаблони облич, щоб підвищити ефективність зіставлення з особами в масках, окулярах, капелюхах, бородах, різних зачісках тощо.
BioStation 3 здатний виявляти шахрайські обличчя, сфабриковані зображення та імітовані фотографії, забезпечуючи захисний бар'єр від підробок живого обличчя користувача.

Що таке

"Шаблон обличчя на мобільному"?

- Володійте власними даними

Ексклюзивний метод автентифікації Suprema "Шаблон обличчя на мобільному" дозволяє користувачам реєструватися в системі контролю доступу та зберігати свій профіль обличчя безпосередньо на своїх мобільних пристроях. Це дає користувачам повний контроль над власною ідентифікацією та конфіденційністю. Біометричні дані користувачів не зберігаються в базах даних компанії.

Легкий зв'язок між усіма точками доступу

BioStation 3 спрощує управління системою контролю доступу, забезпечуючи інтегроване керування всією системою. Завдяки VoIP-інтеркому та відеомоніторингу на основі протоколу RTSP (Real Time Streaming Protocol) керування доступом до BioStation 3 не потребує особливих зусиль. Ви можете легко керувати доступом відвідувачів з будь-якого місця і в будь-який час. VoIP-інтерком забезпечує безперебійний зв'язок з усіма дверима, а відеомоніторинг у режимі реального часу підвищує безпеку, гарантуючи, що всі точки доступу знаходяться під контролем.

#Захистіть нашу планету🌍 та зменшіть свої витрати

Чи знаєте ви, що для виробництва RFID-карток щороку потрібна кількість пластику, еквівалентна приблизно 900 сімейним седанам? Більше того, картки, ремінці та тримачі часто важко переробляти, що призводить до того, що більшість з них опиняється на звалищах або в океанах.

BioStation 3 надає різноманітні можливості доступу, які можуть замінити потребу в RFID-картках. Використовуючи безконтактні облікові дані Suprema, організації можуть усунути витрати, трудовитрати і вплив на навколишнє середовище, пов'язані з випуском фізичних RFID-карток.