FaceStation 2 від Suprema – це інноваційний пристрій для розпізнавання облич, який може похвалитися розширеними можливостями. Suprema використала свій досвід у галузі біометрії обличчя, щоб забезпечити чудову швидкість, точність і безпеку розпізнавання. Запатентована оптична технологія, яку використовує Suprema, дозволяє FaceStation 2 ефективно працювати в різних умовах освітлення, досягаючи робочої освітленості до 25 000 лк. Завдяки ергономічному дизайну, FaceStation 2 є відмінним вибором для контролю доступу та обліку робочого часу на об’єктах будь-якого розміру, пропонуючи виняткову продуктивність і зручність у використанні.

Високошвидкісне розпізнавання облич

Завдяки алгоритму розпізнавання облич Suprema та чотирьохядерному процесору FaceStation 2 забезпечує швидкість зіставлення - до 4 000 зіставлень біометричних шаблонів за 1 на секунду.

Будь-які умови освітлення

Запатентоване інфрачервоне підсвічування та оптична технологія Suprema дозволяють FaceStation 2 досягати робочої освітленості до 25 000 лк, що приблизно в 5 разів яскравіше, ніж в середньому в галузі. Це дозволяє безперебійно розпізнавати обличчя за будь-яких умов освітлення, окрім прямих сонячних променів, вселяючи впевненість у користувачів.

Покращені функції безпеки

  • Інфрачервона технологія блокування фальшивих облич на основі інфрачервоного випромінювання (Live Face Detection)
  • Багатодіапазонна технологія радіочастотного зчитування з підтримкою найновіших стандартів RFID
  • Високоякісні журнали зображень обличчя

Покращена ергономіка для більшої гнучкості у виборі висоти

FaceStation 2 має широкий діапазон висот від 145 см до 210 см, що робить його придатним для широкого кола користувачів. Крім того, завдяки додатковому кронштейну з можливістю нахилу, FaceStation 2 може використовуватися людьми в інвалідних візках або дітьми, забезпечуючи покращену ергономіку для більшої гнучкості.

Інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача в системі на базі Android

FaceStation 2 пропонує інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача (GUI) на широкому сенсорному РК-дисплеї. Пристрій працює на операційній системі на основі Android, яка включає в себе новітню концепцію дизайну, забезпечуючи надзвичайно зручний інтерфейс як для системних адміністраторів, так і для користувачів. Система проста у використанні і вимагає мінімального навчання, що робить її зручним рішенням для всіх.

Виявлення температури

FaceStation 2 від Suprema може бути об'єднаний з тепловізійною камерою Suprema для виявлення користувачів з підвищеною температурою тіла. FaceStation 2 в парі з тепловізійною камерою Suprema вимірює температуру тіла людей, які проходять через точку доступу, і обмежує доступ для тих, чия температура перевищує встановлений поріг. Тепловізійна камера підтримує підключення через USB, що забезпечує швидке розгортання системи.