XPass D2 – це компактний RFID-зчитувач без контролера, призначений для зовнішнього використання, який використовує передові технології RFID і мультиапаратну платформу Suprema. Він має універсальну конструкцію з декількома форм-факторами, що робить його придатним для різних умов. Крім того, XPass D2 підтримує двочастотну технологію RFID (125 кГц / 13,56 МГц) і може зчитувати мобільні картки з функціями NFC і BLE. Крім того, він розміщений у міцному корпусі IP67/IK08, що забезпечує пило- та вологозахист, а також вандалостійкість, що робить його чудовим вибором для суворих зовнішніх умов.

Двухчастотний RFID-зчитувач будь-яких карт

XPass D2 - це багатофункціональний зчитувач смарт-карт, який використовує двочастотну технологію RFID, що дозволяє йому підтримувати як низькочастотні (125 кГц), так і високочастотні (13,56 МГц) RFID, а також всі стандарти RFID-карт. Пристрій може працювати з більшістю типів RFID-карток таких як 125 кГц EM, картки формату Wiegand, 13.56 МГц MIFARE, MIFARE Plus, DESFire EV1/EV2, FeliCa, NFC і BLE.

Ваш смартфон – це ключ

Suprema Mobile Access дозволяє вашому смартфону функціонувати як ідентифікатор для системи контролю доступу, використовуючи технологію Bluetooth Low Energy (BLE) або Near Field Communication (NFC). На пристроях iOS для зв'язку використовується технологія BLE, і дані також захищені за допомогою шифрування AES.

Корпус типу Mullion

XPass D2 спроектований у вузькому корпусі типу Mullion, що дозволяє йому легко розміщуатись на лиштві дверей і в вузькіх просторах завдяки своїй ширині 48 мм.

Корпус типу Gangbox або Gangbox Keypad

XPass D2 може бути встановлено в короб типу Gangbox, використовуючи конструкцію корпусу типу Gangbox або Gangbox Keypad, залежно від ваших вимог. Крім того, клавіатура має на клавіші з цифрою "п'ять" спеціальну випуклість що полегшує її використання для людей з вадами зору.

Захист від вологи та пилу

XPass D2 має ступінь захисту IP67, що захищає його від пилу, вологи та проникнення рідин. Інженерний досвід Suprema гарантує надійність і функціональність XPass D2 в будь-яких умовах. Незалежно від того, чи це складна зовнішня обстановка, чи суворі умови, XPass D2 є ідеальним рішенням для зовнішнього застосування.

Антивандальний захист IK08

XPass D2 має міцну антивандальну конструкцію, яка поєднує в собі передові технології Suprema та посилений компаунд, що дозволяє йому витримувати удари. Крім того, завдяки ступеню захисту від вологи IP67, XPass D2 є ідеальним рішенням для зовнішньої установки.