Розпізнавання облич як метод контролю доступу та обліку робочого часу

Ваше обличчя — ключ

Обличчя – це найлогічніший спосіб розрізнити людину серед людей. У світі, де ідентичність – це все, технологія розпізнавання облич Suprema пропонує неперевершену точність і зручність. Використовуючи унікальні риси обличчя кожної людини, наше рішення забезпечує швидку та інтуїтивно зрозумілу автентифікацію, гарантуючи при цьому найвищий рівень безпеки та конфіденційності.

Будь-які умови освітлення

Ми в Suprema віримо, що розпізнавання обличчя має бути легким та інтуїтивно зрозумілим, незалежно від навколишнього середовища. Саме тому наша передова технологія дозволяє виявляти зміни яскравості та відповідно регулювати ближній інфрачервоні світлодіоди, забезпечуючи надійну та точну автентифікацію користувача за будь-яких умов освітлення.

Live Face Detection (LFD)

Ми в Suprema розуміємо, що розпізнавання облич настільки ефективне, наскільки воно здатне запобігати спробам підміни. Саме тому наше рішення використовує новітні оптичні технології та власний алгоритм розпізнавання облич, щоб точно відрізняти справжні обличчя від шахрайських спроб, ефективно блокуючи підробку з використанням фотографій або 3D-друкованих масок. Технологія LFD це набір фізичних та логічних інструментів для запобігання спуфінгу.

Пристрій розпізнавання облич Suprema можна використовувати для різних цілей

Управління зонами на фабриках або в лікарнях, де важлива гігієна

Контроль доступу в центрах обробки даних, науково-дослідних інститутах і банках, які потребують підвищеної безпеки

Управління часом і відвідуванням на будівельних майданчиках, де важко використовувати автентифікацію за відбитками пальців

Контроль доступу до офісів і бізнес-центрів

Супутні продукти

Платформа та додаток

BioStar 2 - Centralized System

BioStar 2 AC

BioStar 2 TA

BioStar 2 TA

Мобільний доступ

Mobile Access

Біометричні термінали