Безконтактне рішення з мобільним доступом

Представляємо Suprema Mobile Access - безконтактне рішення, яке дозволяє використовувати ваш смартфон як ключ для доступу до дверей, приміщень та інших зон. Завдяки використанню смартфону як засобу ідентифікації, управління та використання карток доступу стає простішим, швидшим та безпечнішим. Приєднуйтесь до нас, щоб вступити в нову еру.

Безконтактне мобільне рішення

Вам не потрібно носити з собою картку доступу. Просто доторкніться смартфоном до RFID-зчитувача, і двері відчиняться для вас. Спрацьовує, коли смартфон знаходиться на відстані 10 см. Завдяки ексклюзивній технології Suprema, вона працює без підсвічування екрану вашого смартфона. * Функція може відрізнятися залежно від обраного режиму.

Віддалене онлайн-управління

Процес видачі та відкликання облікових даних доступу стає зручнішим завдяки дистанційному онлайн-управлінню. Suprema Mobile Access спрощує процес видачі карток, надсилаючи посилання для завантаження додатку на електронну пошту, що дозволяє отримати швидкий доступ. Використання смартфону як засобу доступу усуває необхідність купувати та замінювати фізичні картки, зменшуючи ризик їх втрати та витрати на обслуговування. Крім того, оскільки це не фізична картка, вона не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Будь-які смартфони як iOS так і Android

Suprema Mobile Access пропонує високу продуктивність завдяки використанню двох технологій - NFC і BLE - для повної сумісності з різними смартфонами. Ці технології безперешкодно працюють як у фоновому режимі, так і на передньому плані для зв'язку зі зчитувачем RFID. Завдяки передовій технології Suprema, відстань зв'язку BLE контролюється, щоб запобігти ненавмисному доступу, в той час як автентифікація може бути завершена менш ніж за секунду.

Найпростіший спосіб розпочати мобільний доступ Airfob Patch

Щоб запустити Suprema Mobile Access без заміни зчитувачів карток, просто прикріпіть патч Suprema Airfob Patch до існуючих зчитувачів карток. Suprema Airfob Patch забезпечує зв'язок між радіочастотними зчитувачами карток та картками мобільного доступу, перетворюючи сигнал Bluetooth на радіочастотний сигнал картки. Інноваційний накладний пристрій заряджається, збираючи енергію з радіочастотних сигналів поля.

airfob-patch-6

Налаштування Suprema Mobile Access на вашому смартфоні

1.

Перейдіть за посиланням, отриманим електронною поштою, щоб встановити додаток Suprema Airfob Pass на свій смартфон.

2.

Після завершення налаштування Suprema Airfob Pass піднесіть смартфон до зчитувача RFID.

* 50 безкоштовних карток мобільного доступу надаються при реєстрації (типу Regular)

Suprema Mobile Access
Навчальні матеріали

Як встановити

Як налаштовувати
Як використовувати

Підготуйте свій смартфон до
Suprema Mobile Access

Відвідайте Suprema Airfob портал щоб отримати обліковий запис

Для більш детальної інформації відвідайте Центр знань Suprema

Інтегроване управління мобільним доступом

Робота з порталом Suprema Airfob Portal та пристроями Suprema забезпечує безперебійний клієнтський досвід без втручання сторонніх порталів або зчитувачів. In-App SDK від Suprema також допомагає інтегрувати ваш власний додаток з карткою мобільного доступу.

Інтегроване управління мобільним доступом
Інтегроване управління мобільним доступом