Suprema BioEntry R2 – це компактний зчитувач RFID-карток і відбитків пальців, спеціально розроблений для використання в централізованих системах контролю доступу. Його тонкий корпус дозволяє легко вписуватися в різні простори, забезпечуючи при цьому високу швидкість зчитування відбитків пальців і вилучення найдрібніших деталей. Крім того, він має можливість двочастотного зчитування RFID-карток будь-яких форматів. У поєднанні з інтелектуальним біометричним контролером Suprema CoreStation, BioEntry R2 може створити надійну систему контролю доступу на основі біометричних даних, що відрізняється простотою і безпекою на рівні централізованої системи.

Стандартізовані зв’язки

Open Supervised Device Protocol (OSDP)

Завдяки використанню Open Supervised Device Protocol (OSDP), стандартизованому протоколу технології зв'язку між пристроями, BioEntry R2 разом з інтелектуальним біометричним контролером Suprema, CoreStation, забезпечує систему контролю доступу на основі біометрії, яка пропонує підвищену простоту і безпеку завдяки централізованій топології системи.

BioEntry R2-8

Смартфони замість карток доступу

Включає функцію NFC, що дозволяє смартфонам Android слугувати ключами доступу (не стосується підтримки BLE). NFC використовує HCE в Android, забезпечуючи безпечну передачу даних за допомогою алгоритму шифрування AES.

Конструкція типу Mullion

BioEntry R2 має конструкцію типу Mullion, яка відрізняється тонкою 50-міліметровою шириною, що дозволяє їй легко вписуватися в обмежений простір і дверні рами.

Багатофункціональний зчитувач смарт-карт

BioEntry R2 - це багатофункціональний підлеглий (slave) зчитувач смарт-карт, який використовує двочастотну технологію RFID-карт. Він може підтримувати як низькочастотну (125 КГц), так і високочастотну (13,56 МГц) технологію RFID, що охоплює всі стандарти карток RFID. На додаток до автентифікації за відбитками пальців, цей пристрій може підтримувати кілька типів стандартів RFID-карток, таких як MIFARE, DESFire, FeliCa, EM і NFC, лише одним пристроєм.