Suprema BioEntry W2 – це надійний біометричний зчитувач для систем контролю доступу та обліку робочого часу, що поєднує в собі новітні біометричні технології та платформу безпеки Suprema. Його вдосконалений алгоритм розпізнавання відбитків пальців, потужний чотирьохядерний процесор і технологія виявлення живих відбитків пальців (LFD) забезпечують неперевершену продуктивність і безпеку. Крім того, пристрій пропонує підвищену гнучкість дизайну системи з підтримкою багатокарткової та двочастотної технології RFID. Завдяки міцному корпусу IP67/IK09 BioEntry W2 є ідеальним рішенням для контролю доступу в складних умовах і для зовнішніх інсталяцій. Крім того, у разі збою з’єднання з сервером, BioEntry W2 зберігає автономно до 1 000 000 логів подій. Після відновлення з’єднання автосинхронізація та бекап журналів подій відбуваються в автоматичному режимі.

Найшвидший біометричний пристрій

для вуличного використання у світі

BioEntry W2 - найшвидший у світі вуличний зчитувач відбитків пальців для систем контролю доступу та обліку робочого часу. Оснащений потужним чотирьохядерним процесором 1,2 ГГц, він надає користувачам чудовий досвід, забезпечуючи точне керування підлеглими пристроями та швидкість у 150 000 порівнянь біометричних шаблонів за 1 секунду.

IP67, пило- та водонепроникний

BioEntry W2 може похвалитися відмінним захистом від проникнення води або пилу завдяки міцній конструкції зі ступенем захисту IP67. Цей пристрій забезпечує безпрецедентний захист від проникнення пилу і рідин, що досягається завдяки ретельній герметизації та передовим інженерним рішенням Suprema. Незалежно від того, наскільки суворим є навколишнє середовище, BioEntry W2 є ідеальним вибором для зовнішнього застосування.

Мультизчитувач смарт-карт з підтримкою двох частот

BioEntry W2 оснащений двочастотною технологією RFID, що дозволяє йому підтримувати як низькочастотні (125 кГц), так і високочастотні (13,56 МГц) RFID. Пристрій сумісний з усіма стандартами RFID. На додаток до автентифікації за відбитками пальців, BioEntry W2 підтримує широкий спектр стандартів RFID-карт, включаючи MIFARE, HID iCLASS, DESFire, FeliCa, HID Prox, EM, NFC та BLE.

LFD: найсучасніша технологія розпізнавання підроблених відбитків пальців

BioEntry W2 використовує новітню технологію розпізнавання живих пальців Suprema. Ця передова технологія аналізує динамічно мінливий візерунок, ознаки живості та неприродності як живих, так і нових пальців, перевершуючи попередні технології розпізнавання. Крім того, нова технологія виявлення включає в себе механізм прийняття рішень щодо живості, який використовує два зображення з різними нахилами та типами підсвічування відбитку для покращення існуючого алгоритму. Використовуючи інфрачервоне та біле світло, цей механізм блокує підроблені відбитки пальців, створені з різних матеріалів, включаючи глину, гуму, кремній, клей, папір, плівку тощо.

Ефективне живлення з PoE

BioEntry W2 підтримує безперебійне живлення через кабель Ethernet (CAT5/6) без будь-якого впливу на продуктивність або радіус дії мережі. Пристрої Suprema, сумісні з технологією PoE, відповідають стандарту IEEE802.3af, що призводить до зниження витрат на встановлення, спрощення прокладки кабелів і зниження витрат на обслуговування для користувачів системи контролю доступу.

Гнучкі інтерфейси

BioEntry W2 має не тільки інтерфейс TCP/IP, але й більш традиційні інтерфейси (RS-485, Wiegand), які забезпечують більшу гнучкість і безліч варіантів установки для різних середовищ. Він також має 2 внутрішні входи і 1 внутрішній релейний вихід для керування виконуючими пристроями, а порти вводу/виводу можна розширити за допомогою модулю Secure IO2.