Suprema BioLite N2 – це сучасний вуличний біометричний термінал, призначений для контролю доступу та обліку робочого часу. Він включає в себе новітні біометричні технології та платформу безпеки, розроблену Suprema. Завдяки вдосконаленому алгоритму зчитування відбитків пальців та найсучаснішому сенсору, BioLite N2 забезпечує неперевершену продуктивність та безпеку. Пристрій має міцний корпус зі ступенем захисту IP67, що забезпечує довговічність у суворих умовах зовнішнього середовища. Крім того, BioLite N2 пропонує універсальність у проектуванні систем завдяки технології зчитування RFID різних класів. До того ж, у разі збою з’єднання з сервером, BioLite N2 зберігає автономно до 1 000 000 текстових логів подій. Після відновлення з’єднання автосинхронізація відбувається в автоматичному режимі.

Висока швидкість

BioLite N2 забезпечує більш високу швидкість зіставлення шаблонів відбитків пальців завдяки високопродуктивному процесору з тактовою частотою 1,2 ГГц, який забезпечує точний контроль над керованими пристроями і швидкий час відгуку для користувачів, що призводить до покращення користувацького досвіду. 1:20 000 порівнянь шаблонів за 1 секунду

Захист від пилу та вологи

Завдяки міцній конструкції зі ступенем захисту IP67, BioLite N2 забезпечує чудовий захист від пилу і навіть рідин, що робить його ідеальним для зовнішнього застосування. Suprema вжила додаткових заходів у сфері герметизації та захисту, щоб забезпечити чудовий захист від проникнення всередину. Пристрій призначений для роботи в суворих умовах, забезпечуючи спокій користувачам.

Ваш смартфон - це ключ до доступу

Функція Suprema Mobile Access дозволяє користувачам системи контролю доступу та обліку робочого часу використовувати свій смартфон як ключ для доступу, забезпечуючи безпечний зв'язок за допомогою технології Bluetooth Low Energy (BLE) або Near Field Communication (NFC). Для пристроїв Android зв'язок здійснюється за допомогою BLE і HCE (Host Card Emulation) NFC, яка використовує алгоритм шифрування AES для захисту передачі даних. Варто зазначити, що не всі смартфони Android підтримують HCE, тому рекомендується перевіряти специфікацію смартфону. Для пристроїв на iOS зв'язок здійснюється через BLE, який також використовує алгоритм шифрування AES для захисту даних.

Двочастотний RFID-зчитувач

BioLite N2 - це двочастотний RFID-зчитувач, що підтримує як низькочастотні (125 кГц), так і високочастотні (13,56 МГц) технології RFID, включаючи всі стандарти RFID, сумісні зі зчитувачами HID multi CLASS. На додаток до системи ідентифікації за відбитками пальців, BioLite N2 дозволяє використовувати різноманітні RFID-картки, включаючи 125 кГц EM, HID Prox і 13,56 МГц MIFARE, MIFARE Plus, DESFire/EV1, FeliCa, iCLASS SE/SR, NFC і 2,4 ГГц BLE.

BioEntry P2-10

Гнучкість інсталяції

BioLite N2 пропонує універсальні інтерфейси підключення для задоволення різних потреб в установці в різних середовищах. Він забезпечує інтерфейс TCP/IP, а також традиційні інтерфейси, такі як RS-485 і Wiegand. Крім того, він оснащений двома внутрішніми входами і одним внутрішнім релейним виходом, які можуть керувати периферійними пристроями. Користувачі також можуть розширити порти вводу/виводу за допомогою модулю розширення Secure I/O2.