Настільний USB-сканер відбитків пальців BioMini Plus 2 вирізняється винятково високою продуктивністю і точністю та може успішно захоплювати навіть пересушені й вологі пальці, а також стабільно працювати в умовах прямого засвічення. BioMini Plus 2 служить для внесення відбитків користувачів платформи BioStar 2.

Найкраща у світі продуктивність

Настільний сканер відбитків пальців BioMini Plus 2 призначений для централізованого заведення біометричних даних у системах доступу та обліку робочого часу. Він дає змогу створити шаблон високої якості всього за 6 мс! А збереження біометричних шаблонів у стандартних відкритих форматах дає змогу інтегрувати пристрої в системи сторонніх виробників.

Високоточні біометричні шаблони

BioMini Plus 2 оснащений сучасним оптичним сенсором, здатним захоплювати зображення відбитка пальця з роздільною здатністю 500 ppi, що дає змогу будувати високоточні біометричні шаблони, які забезпечують надійну ідентифікацію з вкрай низькою ймовірністю помилки.

Надійна робота в будь-яких умовах

Корпус BioMini Plus 2 класу IP65 захищає пристрій від пилу та вологи: сканер продовжуватиме працювати навіть у разі потрапляння на нього дрібного пилу або водяних струменів (для коректної роботи потрібно лише протерти сенсор, видаливши з нього забруднення та зайву вологу).