Suprema BioEntry P2 – це компактний, але потужний пристрій для систем контролю доступу та обліку робочого часу, який використовує новітні біометричні технології та платформу безпеки Suprema. Завдяки вдосконаленому алгоритму зчитування відбитків пальців і швидкому процесору, BioEntry P2 забезпечує виняткову продуктивність і безпеку. Його тонкий дизайн додає гнучкості при проектуванні системи, а двочастотна технологія RFID-карт дозволяє зчитувати смарт-картки більшості відомих форматів. Крім того, у разі збою з’єднання з сервером, BioEntry P2 зберігає автономно до 1 000 000 логів подій. Після відновлення з’єднання автосинхронізація та бекап журналів подій відбуваються в автоматичному режимі.

Найкращі показники в своєму класі

BioEntry P2 може похвалитися видатною продуктивністю завдяки топовому процесору 1,0 ГГц, високоточному оптичному датчику OP6 і новітньому алгоритму розпізнавання відбитків пальців Suprema для неперевершеного користувацького досвіду. BioEntry P2 забезпечує користувачам найшвидше зіставлення шаблонів відбитків серед пристроїв свого класу.

Ваш смартфоном – це ключ

Технологія Suprema Mobile Access полегшує зв'язок зі смартфонами і пропонує підтримку NFC, що дозволяє використовувати смартфони Android як картки доступу. Зверніть увагу, що підтримка BLE не передбачено. Зв'язок відбувається через HCE NFC в Android, забезпечуючи захист передачі даних за допомогою безпечного алгоритму шифрування AES.

Дизайн в стилі Mullion

BioEntry P2 шириною всього 50 мм підходить для встановлення в невеликих нішах і дверних коробках.

Сумісність з OSDP

BioEntry P2 сумісний з останніми стандартами OSDP V2, що дозволяє легко інтегрувати його з пристроями систем контролю доступу сторонніх виробників, які також сумісні з OSDP.

Дводіапазонна RFID

BioEntry P2 - це зчитувач, який може зчитувати як низькочастотні (125 кГц), так і високочастотні (13,56 МГц) RFID-картки. Він сумісний з різними стандартами RFID-карт, такими як MIFARE, HID iCLASS, DESFire, FeliCa, HID Prox, EM і NFC. На додаток до розпізнавання відбитків пальців, BioEntry P2 може підтримувати кілька типів RFID-карт за допомогою одного пристрою, подібно до можливостей зчитувачів HID multiCLASS.

Простота інсталяції

Пристрій BioEntry P2 може похвалитися універсальними інтерфейсами, включаючи не тільки інтерфейс TCP/IP, але і більш традиційні інтерфейси, такі як RS-485 і Wiegand. Це забезпечує більшу гнучкість і ширший спектр можливостей встановлення в різних середовищах. Крім того, він має два внутрішні входи і один внутрішній релейний вихід, які можна використовувати для керування периферійними пристроями.