Suprema BioStation L2 – це важливий пристрій для зняття відбитків пальців, який пропонує широкі можливості контролю доступу та обліку робочого часу завдяки використанню новітніх біометричних технологій та системи безпеки Suprema. Цей пристрій підходить для різних сценаріїв обліку робочого часу і надає виняткові переваги завдяки інтеграції провідного світового алгоритму відбитків пальців Suprema з чудовою продуктивністю і найвищіми вимогами до безпеки.

Захист від підроблених відбитків пальців

BioStation L2 оснащений технологією Suprema Live Finger Detection 2.0, яка дозволяє ідентифікувати підроблені відбитки пальців. Ця оновлена технологія оцінює різні аспекти відбитків пальців, такі як динамічний візерунок, ознака живості та неприродності. Крім того, нова система розпізнавання використовує механізм прийняття рішень щодо живості, який використовує зображення, отримане з двома кутами підсвічування відбитку та двома діапазонами (інфрачервоне та біле світло), щоб запобігти появі фальшивих відбитків пальців, створених з різних матеріалів. Крім того, існуючий алгоритм було вдосконалено з метою підвищення продуктивності за допомогою машинного навчання.

Комплексні функції обліку робочого часу та відвідуваності

BioStation L2 включає в себе ряд функцій, призначених для додатків обліку робочого часу та відвідування. Використовуючи справжню автентифікацію особистості, ця технологія забезпечує підвищену зручність і безпеку як для користувачів, так і для адміністраторів. Оснащений повністю ємнісною сенсорною клавіатурою та спеціальними програмованими функціональними клавішами для обліку робочого часу та відвідуваності, цей пристрій пропонує універсальність та дружній інтерфейс завдяки повнокольоровому РК-дисплею.

Висока продуктивність

Термінал BioStation L2 може похвалитися найшвидшим процесором, який забезпечує достатню потужність, що дозволяє досягти неймовірної швидкості узгодження навіть з базою даних користувачів корпоративного розміру. На додаток до більш високої швидкості передачі даних, процесор забезпечує покращену обробку зображень і швидку автентифікацію за відбитками пальців, що призводить до загального підвищення продуктивності в багатьох аспектах.

Інтуїтивний інтерфейс

BioStation L2 має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача з 2-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм з яскравими кольорами і відмінною видимістю. Графічний інтерфейс користувача простий і зрозумілий. Адміністратори можуть легко керувати даними користувачів і отримувати доступ до інформації з пристрою, в той час як користувачі можуть легко виконувати функції обліку робочого часу та відвідування за допомогою спеціальних функціональних клавіш TA і отримувати негайний зворотній зв'язок з екрану пристрою.