Input Module IM 120 – це універсальний модуль розширення, який дозволяє керувати до 12 контрольованими входами, а також має 2 порти AUX, 1 тамперний порт та 2 реле. Підключаючи до 31 пристрою до головного пристрою через послідовний ланцюжок RS485, модуль вводу забезпечує надійний та ефективний засіб керування кількома входами. Він дозволяє легко взаємодіяти з різними датчиками або дверними контактами, а також пропонує простий інтерфейс “сухого контакту” для використання з іншими системами.

Input Module IM 120 підтримує кілька входів

Input Module IM 120 підтримує кілька входів, налаштованих на кілька реле, що дозволяє універсально та ефективно керувати різними входами. Завдяки 12 контрольованим входам і конфігурованим контактам M:N модуль розширення може бути адаптований до конкретних потреб і вимог.

Input Module IM 120 може працювати в автономно

Input Module IM 120 може працювати в автономному режимі, тобто навіть якщо його від'єднати від головного пристрою, зв'язок між входами та реле продовжуватиме функціонувати. Крім того, в автономному режимі модуль IM120 може зберігати до 10 логів подій, які можуть бути корисними для траблшутінгу.