Тепловізійна камера Suprema призначена для роботи в тандемі з терміналами розпізнавання облич Suprema для ідентифікації користувачів з підвищеною температурою тіла. Однак важливо зазначити, що продукти Suprema не призначені для медичної діагностики. Хоча тепловізійні камери можуть виявляти людей з температурою шкіри вище встановленого порогу, вони не повинні використовуватися як єдиний або основний метод діагностики COVID-19 або будь-якого іншого захворювання.

Покращена безпека

Тепловізійна камера Suprema інтегрована з терміналами розпізнавання облич Suprema для підвищення рівня безпеки та захисту. Камера виявляє користувачів з високою температурою тіла і відображає температуру на графічному інтерфейсі користувача (GUI). Якщо температура перевищує встановлений поріг, пристрій піднімає тривогу, щоб спонукати до негайних дій.

Швидке та точне вимірювання температури

Точність вимірювання температури ≤0,5°C ±0,3°C може бути досягнута при використанні пристрою в рекомендованому діапазоні температури навколишнього середовища від 10°C до 35°C. Важливо також зазначити, що самокалібрування є необхідним, і його слід виконувати через 90 хвилин після ввімкнення пристрою.

Легке підключення

Тепловізійну камеру Suprema можна без зусиль підключити до терміналів розпізнавання облич Suprema за допомогою USB-інтерфейсу, і вона поставляється з кронштейном для легкого встановлення як на нові, так і на вже існуючі моделі.